Budowa i utrzymywanie urządzeń przesyłowych | 20-21.11.2018 r., Warszawa

Jak pisałem we wpisie z 15 marca 2018 r.,w dniach 12-13 kwietniu tego roku w Warszawie odbyła się konferencja pt. Inwestycje w zakresie sieci przesyłowych i dystrybucyjnych. 

W dniach 20-21 listopada 2018 r. odbędzie się kolejna edycja konferencji pt. Budowa i utrzymywanie urządzeń przesyłowych.

Patronem merytorycznym wydarzenia ponownie jest Sienkiewicz i ZamrochPrawnicy kancelarii współtworzyli program koncentrujący się na kwestiach ważnych dla praktyki inwestycji sieciowych. Pomagaliśmy również w wyborze i pozyskaniu znakomitych prelegentów, doświadczonych w zagadnieniach związanych z urządzeniami przesyłowymi. 

W ramach konferencji zaplanowane są wystąpienia poświęcone aspektom prawnym i pozaprawnym inwestycji liniowych. Wśród prelegentów są bowiem nie tylko prawnicy, ale również specjaliści od komunikacji społecznej i mediacji. Konferencja adresowana jest do operatorów sieci przesyłowych i dystrybucyjnych, wykonawców wykonawców sieci i współpracujących z nimi podmiotów (np. kancelarii prawnych, biur projektowych, geodetów). Program został przygotowany pod kątem bieżących, specjalistycznych zagadnień z praktyki inwestycji przesyłowych.

Szczegółowy program w dostępny jest tutaj. Udział w konferencji można zgłosić tutajZachęcam do uczestnictwa!

 

Iwo Fisz
Podobne artykuły