Inwestycje w zakresie sieci przesyłowych i dystrybucyjnych

Z przyjemnością informuję, że kancelaria Sienkiewicz i Zamroch jest patronem merytorycznym konferencji organizowanej przez Puls Biznesu 12 i 13 kwietnia 2018 r. w Warszawie pt. Inwestycje w zakresie sieci przesyłowych i dystrybucyjnych

Prawnicy kancelarii współtworzyli program koncentrujący się na kwestiach ważnych dla praktyki budowy i remontów sieci, pomagaliśmy również w wyborze i pozyskaniu świetnych prelegentów, doświadczonych w zagadnieniach związanych z urządzeniami przesyłowymi. Wspólnie z mecenasem Piotrem Zamrochem czujemy się wyróżnieni mogąc wygłosić prelekcje w tak doborowym gronie.

Program konferencji to 15 prelekcji prowadzonych przez specjalistów z zakresu prawa, wyceny nieruchomości, komunikacji społecznej czy ochrony środowiska. Znakomita okazja do wymiany doświadczeń.

Podczas konferencji zostaną omówione w sposób praktyczny tematy kluczowe dla operatorów sieci przesyłowych i dystrybucyjnych oraz wykonawców budujących i remontujących te urządzenia. Pierwszy dzień będzie koncentrował się na zagadnieniach cywilnoprawnych, drugiego dnia zaś zostaną omówione kwestie administracyjne, w tym zezwolenie na trwałe oraz czasowe zajęcie nieruchomości i wykorzystanie w praktyce tzw. specustawy przesyłowej.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia i do uczestnictwa w konferencji!

 

Iwo Fisz
Podobne artykuły